Αρμονία Αποστολή Διπλωμάτης αγία παρασκευή γυναικείο ποδόσφαιρο Envision κουδουνίστρα Σύνδεσμος

Εντυπωσιακές οι Γυναίκες Εργοτέλη, 5-0 την Αγία Παρασκευή (pics) -  GRANDSPORT
Εντυπωσιακές οι Γυναίκες Εργοτέλη, 5-0 την Αγία Παρασκευή (pics) - GRANDSPORT

Στη Β' κατηγορία η Αγία Παρασκευή - Onsports.gr

Γυναικείο: Μοιρασιά στο ντέρμπι για Αγία Παρασκευή και Οδυσσέα Γλυφάδας -  soccerlive.gr
Γυναικείο: Μοιρασιά στο ντέρμπι για Αγία Παρασκευή και Οδυσσέα Γλυφάδας - soccerlive.gr

Γυναικείο Ποδόσφαιρο Αγία Παρασκευή

Η αποστολής της Γυναικείας ομάδας του Εργοτέλη για τον αγώνα με την Αγ.  Παρασκευή - GRANDSPORT
Η αποστολής της Γυναικείας ομάδας του Εργοτέλη για τον αγώνα με την Αγ. Παρασκευή - GRANDSPORT

ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Ακαδημίες και Γυναικείο ποδόσφαιρο

Ακαδημίες Ποδοσφαίρου ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ και Γυναικεία Ομάδα - Περίοδος  2009-2010 'SANTA': Γυναικείο, ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Παμπαιδικό Αγίας Παρασκευής  = 5-6
Ακαδημίες Ποδοσφαίρου ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ και Γυναικεία Ομάδα - Περίοδος 2009-2010 'SANTA': Γυναικείο, ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Παμπαιδικό Αγίας Παρασκευής = 5-6

Agia Paraskevi Women F.C

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Η Σαπφώ κοίταξε στα μάτια την Αγία Παρασκευή παρά την  ήττα με 2-0 -
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Η Σαπφώ κοίταξε στα μάτια την Αγία Παρασκευή παρά την ήττα με 2-0 -

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Δύσκολο παιχνίδι με την Αγία Παρασκευή για την Σαπφώ,  εντός έδρας με τον Ολυμπιακό Χίου ο ΠΑΣ Λέσβου -
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Δύσκολο παιχνίδι με την Αγία Παρασκευή για την Σαπφώ, εντός έδρας με τον Ολυμπιακό Χίου ο ΠΑΣ Λέσβου -

ΠΑΤΙΣΤΑ: Υποδέχεται την Αγία Παρασκευή Β', πήρε Φωτεινή Καστόρα - NOTOSPORT

Ξέσπασε» με... 5άρα ο Παναθηναϊκός! - Όλα Πράσινα

Εμφατική πεντάρα! – Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος"

Γυναίκες - SportLesvos.gr

Ματιές στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο - ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΟΝ 3ο ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ  Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)!!!! Η ΝΕΑΡΗ ΔΙΕΘΝΗΣ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ  ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΗΣ  ΚΟΡΥΦΗΣ ΜΕ 13 ΓΚΟΛ!!!
Ματιές στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο - ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΟΝ 3ο ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ(11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)!!!! Η ΝΕΑΡΗ ΔΙΕΘΝΗΣ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΥΦΗΣ ΜΕ 13 ΓΚΟΛ!!!

Για ακόμα ένα τρίποντο κόντρα στην Αγία Παρασκευή η ΑΕ Μυκόνου -  Sportcyclades.gr
Για ακόμα ένα τρίποντο κόντρα στην Αγία Παρασκευή η ΑΕ Μυκόνου - Sportcyclades.gr