Home

γέννηση σειρά Κοινοβούλιο με ένα σπάνιο σε εκτέλεση γκολ ψαλιδάκι Προφίλ ζωντανός Leia

Super League / ΑΕΚ-Ατρόμητος 2-1, περιπετειώδης νίκη, όλα τα γκολ με  πέναλτι - tvxs.gr
Super League / ΑΕΚ-Ατρόμητος 2-1, περιπετειώδης νίκη, όλα τα γκολ με πέναλτι - tvxs.gr

Τα πάνω-κάτω στο δεύτερο ημίχρονο και ήττα με 3-2 του Βόλου από τον ΠΑΣ  Γιάννινα - e-thessalia.gr
Τα πάνω-κάτω στο δεύτερο ημίχρονο και ήττα με 3-2 του Βόλου από τον ΠΑΣ Γιάννινα - e-thessalia.gr

Συνεχίζεται η ψηφοφορία για την ανάδειξη του Nivea Men Best Goal of the  Regular Season - Lamiara.gr
Συνεχίζεται η ψηφοφορία για την ανάδειξη του Nivea Men Best Goal of the Regular Season - Lamiara.gr

ΗΠΑ: Γκολάρα με ψαλιδάκι σε αγώνα γυναικών (VIDEO) : aek365

Χασμουρητό στο ΓΣΠ, με... χαμένο τον Ολυμπιακό

Ο Κριστιάνο έβαλε το γκολ του... αιώνα! (vid) | SDNA

Παραλίγο το γκολ της χρονιάς με 'ψαλιδάκι' από τον Ντα Κόστα! | Contra.gr

Sportdog.gr | Τεράστιο διπλό της ΑΕΚ στην Τούμπα με γκολάρα Αραούχο -  Απόφαση σκάνδαλο Κουλμπάκοφ (VID)
Sportdog.gr | Τεράστιο διπλό της ΑΕΚ στην Τούμπα με γκολάρα Αραούχο - Απόφαση σκάνδαλο Κουλμπάκοφ (VID)

Απίθανο γκολ με ψαλιδάκι από τον Στάικο Βεργέτη! - YouTube

Τέλος ψηφοφορίας: Αυτό είναι το καλύτερο 'ψαλιδάκι' όλων των εποχών!

Ο Νίνης το γκολ της χρονιάς, οι Γιαννιώτες την ανατροπή της χρονιάς! (3-2)

Σέρχιο Αραούχο: Ο αρχηγός της ΑΕΚ είναι ένας σπάνιος χαρακτήρας | Sportal.gr

Εκπληκτικό γκολ με “ψαλιδάκι” από Εστογιανόφ! (VIDEO)

Το καλύτερο γκολ που έχω δει στο Τσάμπιονς Λιγκ

Βγάλαμε... 15μελες! | SDNA

Τα 10 καλύτερα γκολ του Γκάρεθ Μπέιλ: Από το «ψαλιδάκι» στον τελικό του  Champions League μέχρι το σπριντ εκτός… γηπέδου – Pronews.gr
Τα 10 καλύτερα γκολ του Γκάρεθ Μπέιλ: Από το «ψαλιδάκι» στον τελικό του Champions League μέχρι το σπριντ εκτός… γηπέδου – Pronews.gr

Ένα από τη Super League κι ένα από την A-League ως υποψήφια για γκολ της  χρονιάς - Neos Kosmos
Ένα από τη Super League κι ένα από την A-League ως υποψήφια για γκολ της χρονιάς - Neos Kosmos

Super League 2: Συνεχίζει το σερί η Κηφισιά με γκολ-οφσάιντ – Ανατροπή η  Καλλιθέα
Super League 2: Συνεχίζει το σερί η Κηφισιά με γκολ-οφσάιντ – Ανατροπή η Καλλιθέα

Τα ωραιότερα γκολ της ιστορίας του Champions League! (video) - Onsports.gr

Τα πιο συναρπαστικά γκολ με ανάποδο ψαλίδι στην ιστορία του ποδοσφαίρου. |  Τι λες τώρα;
Τα πιο συναρπαστικά γκολ με ανάποδο ψαλίδι στην ιστορία του ποδοσφαίρου. | Τι λες τώρα;