Home

Τουρμπίνα Γίνομαι Φουσκώνει ποδόσφαιρο λάθος καθυστερήσεις συγχωρείται προεπισκόπηση αγορά

Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Δώρα, εγκλήματα και δοκάρια - ΤΑ ΝΕΑ

Ερευνα για το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο: Λίγος ο καθαρός χρόνος παιχνιδιού,  πολλά τα φάουλ και οι καθυστερήσεις στην Super League - iefimerida.gr
Ερευνα για το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο: Λίγος ο καθαρός χρόνος παιχνιδιού, πολλά τα φάουλ και οι καθυστερήσεις στην Super League - iefimerida.gr

Διαιτησία: Το λάθος που έκανε ο Δανός ρέφερι στη φάση του πέναλτι! (vid)

10 τρόποι με τους οποίους οι παίκτες κάνουν καθυστερήσεις!

H FIFA παραδέχτηκε λάθος στο πέναλτι της Πορτογαλίας απέναντι στην  Ουρουγουάη» | Goal News Cy
H FIFA παραδέχτηκε λάθος στο πέναλτι της Πορτογαλίας απέναντι στην Ουρουγουάη» | Goal News Cy

Ποδόσφαιρο - Βικιπαίδεια

Εθνικός Σκουλικάδου - Πάμισος 2-1 "Ήττα στις καθυστερήσεις για τον Πάμισο"  (Ρεπορτάζ του ioniansports) SportsPlus.gr
Εθνικός Σκουλικάδου - Πάμισος 2-1 "Ήττα στις καθυστερήσεις για τον Πάμισο" (Ρεπορτάζ του ioniansports) SportsPlus.gr

Όταν ο Μοχαμαντί είχε γίνει viral με ένα πλάγιο στο Μουντιάλ 2018 -  Newsbeast
Όταν ο Μοχαμαντί είχε γίνει viral με ένα πλάγιο στο Μουντιάλ 2018 - Newsbeast

Έλεγχος Διαιτησίας: Τα λάθος που είδαν πολλοί και κατάλαβαν λίγοι στο ΠΑΟΚ  – ΑΕΚ! (highlights)
Έλεγχος Διαιτησίας: Τα λάθος που είδαν πολλοί και κατάλαβαν λίγοι στο ΠΑΟΚ – ΑΕΚ! (highlights)

Στραπάτσο» στη Σουηδία για τον ΑΠΟΕΛ και ψάχνει... θαύμα στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ) |  AlphaNews.Live
Στραπάτσο» στη Σουηδία για τον ΑΠΟΕΛ και ψάχνει... θαύμα στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ) | AlphaNews.Live

Σλάβια Πράγας-Παναθηναϊκός: Λύγισε από νεύρα και λάθη στις καθυστερήσεις  μετά την αποβολή-σκάνδαλο - Onsports.gr
Σλάβια Πράγας-Παναθηναϊκός: Λύγισε από νεύρα και λάθη στις καθυστερήσεις μετά την αποβολή-σκάνδαλο - Onsports.gr

ΑΕΚ - Ολυμπιακός (3-0): «Αμάρτησε» με... δικά του λάθη! | thrylos24.gr

Έλεγχος Διαιτησίας: Tα πέναλτι του Καμπάκοφ, οι καθυστερήσεις του Φωτιά και  η αποβολή του Ματέο (vids)
Έλεγχος Διαιτησίας: Tα πέναλτι του Καμπάκοφ, οι καθυστερήσεις του Φωτιά και η αποβολή του Ματέο (vids)

Το πρωτάθλημα στα χέρια του | Panathinaikos24.gr

Μουντιάλ 2022: Ο Κολίνα παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος απόφαση το πέναλτι που  δόθηκε στην Πορτογαλία εις βάρος της Ουρουγουάης
Μουντιάλ 2022: Ο Κολίνα παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος απόφαση το πέναλτι που δόθηκε στην Πορτογαλία εις βάρος της Ουρουγουάης

ΚΕΔ: Ζητά συγνώμη, παραδέχεται το λάθος στην Τρίπολη, «τελειώνει» Τζήλο και  VAR
ΚΕΔ: Ζητά συγνώμη, παραδέχεται το λάθος στην Τρίπολη, «τελειώνει» Τζήλο και VAR

Το ντέρμπι μέσα από τα χέρια του έχασε ο Ολυμπιακός στις καθυστερήσεις | Η  Εφημερίδα των Συντακτών
Το ντέρμπι μέσα από τα χέρια του έχασε ο Ολυμπιακός στις καθυστερήσεις | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Γιουνγκ Μπόις: Τραγικό λάθος του Λίνγκαρντ και γκολ - Ποδόσφαιρο -  Champions League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Γιουνγκ Μπόις: Τραγικό λάθος του Λίνγκαρντ και γκολ - Ποδόσφαιρο - Champions League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Υποβιβάστηκε στις καθυστερήσεις η Χέρτα (1-1) – Σώθηκε η Χοφενχάιμ (4-2) |  in.gr
Υποβιβάστηκε στις καθυστερήσεις η Χέρτα (1-1) – Σώθηκε η Χοφενχάιμ (4-2) | in.gr

Super League, ΑΕΚ - Άρης 3-1: Το πήρε μόνος του ο Τσούμπερ! - Newsbomb -  Ειδησεις - News
Super League, ΑΕΚ - Άρης 3-1: Το πήρε μόνος του ο Τσούμπερ! - Newsbomb - Ειδησεις - News