Home

κανω κακο Αμεμπτος εμφανίσιμος πολιτικά μηνύματα από τους τούρκους ακόμα και σε αγώνα τένις Υπάλληλοι Αντίληψη Αγριος

Τούρκοι έστειλαν πολιτικά μηνύματα και σε αγώνα τένις στη Μόσχα - ΤΟ ΒΗΜΑ

Η Μ.Σάκκαρη επικράτησε της Ναβάρο με 2-0 σετ στον τρίτο γύρο του Ντουμπάι  και επέστρεψε στο top 10 – Pronews.gr
Η Μ.Σάκκαρη επικράτησε της Ναβάρο με 2-0 σετ στον τρίτο γύρο του Ντουμπάι και επέστρεψε στο top 10 – Pronews.gr

Τσιτσιπάς: Η κλήρωσή του στο US Open

Τενίστας επιτέθηκε φραστικά στη μητέρα του στη διάρκεια αγώνα- Του έδινε  συμβουλές από μακριά | LiFO
Τενίστας επιτέθηκε φραστικά στη μητέρα του στη διάρκεια αγώνα- Του έδινε συμβουλές από μακριά | LiFO

Τένις: Με super tie-break τα Grand Slam για φέτος

Αλκαράθ: Το μεγάλο χρηματικό έπαθλο που πήρε για την κατάκτηση του Wimbledon

Η απάντηση του Ν.Τζόκοβιτς όταν θεατής του φώναξε «εμβολιάσου φίλε»  (βίντεο) – Pronews.gr
Η απάντηση του Ν.Τζόκοβιτς όταν θεατής του φώναξε «εμβολιάσου φίλε» (βίντεο) – Pronews.gr

Σ.Τσιτσιπάς: Το απίστευτο ποσό που κέρδισε για 17 λεπτά αγώνα κόντρα στον  Ρούνε στο ATP Finals – Pronews.gr
Σ.Τσιτσιπάς: Το απίστευτο ποσό που κέρδισε για 17 λεπτά αγώνα κόντρα στον Ρούνε στο ATP Finals – Pronews.gr

United Cup: Κόντρα στον Ντίεζ ο Στέφανος Τσιτσιπάς την Τετάρτη -  iefimerida.gr
United Cup: Κόντρα στον Ντίεζ ο Στέφανος Τσιτσιπάς την Τετάρτη - iefimerida.gr

Διακρίσεις των μικρών αθλητών της ΓΕ Πρέβεζας στο Ενωσιακό Πρωτάθλημα Τένις  Ε3 στην Κέρκυρα
Διακρίσεις των μικρών αθλητών της ΓΕ Πρέβεζας στο Ενωσιακό Πρωτάθλημα Τένις Ε3 στην Κέρκυρα

Στέφανος Τσιτσιπάς-Αντρέι Ρούμπλεφ: Ένας αγώνας μακριά από τους «4» του  Ρολάν Γκαρός - Newsbomb - Ειδησεις - News
Στέφανος Τσιτσιπάς-Αντρέι Ρούμπλεφ: Ένας αγώνας μακριά από τους «4» του Ρολάν Γκαρός - Newsbomb - Ειδησεις - News

Ολοκληρώθηκε το Ευρωπαϊκό τουρνουά τέννις νεανίδων στο Κιλκίς – ΜΑΧΗΤΗΣ

Πρόκριση-«θρίλερ» για τον Α.Γεωργιάδη στους «16» τουρνουά τένις στη Φιλοθέη  – Η επική περιγραφή του! – Pronews.gr
Πρόκριση-«θρίλερ» για τον Α.Γεωργιάδη στους «16» τουρνουά τένις στη Φιλοθέη – Η επική περιγραφή του! – Pronews.gr

Μαρία Σάκκαρη: Πρόωρο φινάλε στο τουρνουά του Ντουμπάι (βίντεο) | ekriti.gr

Σ.Τσιτσιπάς: Θα παίξει σε αγώνα επίδειξης μαζί με την σύντροφό του  Π.Μπαντόσα (φώτο) – Pronews.gr
Σ.Τσιτσιπάς: Θα παίξει σε αγώνα επίδειξης μαζί με την σύντροφό του Π.Μπαντόσα (φώτο) – Pronews.gr

Το Καλλιμάρμαρο, αλλιώς- Έτοιμο να φιλοξενήσει αγώνες τένις, για πρώτη φορά  | LiFO
Το Καλλιμάρμαρο, αλλιώς- Έτοιμο να φιλοξενήσει αγώνες τένις, για πρώτη φορά | LiFO

Ριμπάκινα - Σάκκαρη 2-1: Ήττα για τη Μαρία μετά από μεγάλη μάχη

Τένις: Ο Τσιτσιπάς έπεσε στο Νο 7 της παγκόσμιας κατάταξης, παρέμεινε στο  No 8 η Σάκκαρη - iefimerida.gr
Τένις: Ο Τσιτσιπάς έπεσε στο Νο 7 της παγκόσμιας κατάταξης, παρέμεινε στο No 8 η Σάκκαρη - iefimerida.gr

Η εντυπωσιακή αλλαγή του Καλλιμάρμαρου: Έτσι μετατράπηκε σε γήπεδο τένις  για το Davis Cup
Η εντυπωσιακή αλλαγή του Καλλιμάρμαρου: Έτσι μετατράπηκε σε γήπεδο τένις για το Davis Cup

Davis Cup: Οι αγώνες του Τσιτσιπά και το αναλυτικό πρόγραμμα με το Εκουαδόρ

Σκορίλας - Μόλκαν 0-2: Πρώτη ήττα για την Ελλάδα στο μονό κόντρα στη  Σλοβακία στο Davis Cup
Σκορίλας - Μόλκαν 0-2: Πρώτη ήττα για την Ελλάδα στο μονό κόντρα στη Σλοβακία στο Davis Cup