Home

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ μωσαϊκό θαύμα πόσα λεπτά είναι το ημίχρονο στο ποδόσφαιρο Πορτοκάλι ανατολικός Αδυναμία

Γερμανία – Ιαπωνία 1-2: «Χαρακίρι» και στο τέλος δεν κερδίζει η Γερμανία -  ΤΑ ΝΕΑ
Γερμανία – Ιαπωνία 1-2: «Χαρακίρι» και στο τέλος δεν κερδίζει η Γερμανία - ΤΑ ΝΕΑ

Μπράντον: «Παίξαμε... όσο χρειάστηκε για να ισοφαρίσει ο Παναθηναϊκός» |  SDNA
Μπράντον: «Παίξαμε... όσο χρειάστηκε για να ισοφαρίσει ο Παναθηναϊκός» | SDNA

Πόση ώρα «καθαρού» ποδοσφαίρου παίχτηκε στο Παναθηναϊκός - ΟΦΗ; | Sportal.gr

Μουντιάλ: Αγώνες 100 λεπτών - Γιατί άλλαξε ο τρόπος υπολογισμού του  επιπλέον χρόνου - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr
Μουντιάλ: Αγώνες 100 λεπτών - Γιατί άλλαξε ο τρόπος υπολογισμού του επιπλέον χρόνου - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr

Στατιστικά ποδοσφαίρου από το κουπόνι ΟΠΑΠ για α' ημίχρονο | Betcosmos

Super League 1, Βόλος-Άρης 0-2: «Καθάρισε» στο Β' ημίχρονο και βρέθηκε στην  πρώτη εξάδα - Δείτε τα γκολ
Super League 1, Βόλος-Άρης 0-2: «Καθάρισε» στο Β' ημίχρονο και βρέθηκε στην πρώτη εξάδα - Δείτε τα γκολ

Επαγγελματική νίκη για τον ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός: Καθοριστικό το πρώτο ημίχρονο στον «ημιτελικό» με τον «μισό»  ΠΑΟΚ | Blog - Γιάννης Σερέτης | Gazzetta
Παναθηναϊκός: Καθοριστικό το πρώτο ημίχρονο στον «ημιτελικό» με τον «μισό» ΠΑΟΚ | Blog - Γιάννης Σερέτης | Gazzetta

Ζήτησαν συγγνώμη οι διαιτητές από τον Ολυμπιακό - Για 20 λεπτά δεν δούλευε  το VAR και η Άιντραχτ γλίτωσε την κόκκινη | in.gr
Ζήτησαν συγγνώμη οι διαιτητές από τον Ολυμπιακό - Για 20 λεπτά δεν δούλευε το VAR και η Άιντραχτ γλίτωσε την κόκκινη | in.gr

Χαμός με δακρυγόνα στην Τρίπολη - Ξεκίνησε με καθυστέρηση το δεύτερο  ημίχρονο - to10.gr
Χαμός με δακρυγόνα στην Τρίπολη - Ξεκίνησε με καθυστέρηση το δεύτερο ημίχρονο - to10.gr

Stoiximan Super League 1: Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-1: Όλα έγιναν στο πρώτο  ημίχρονο - Δείτε τα γκολ
Stoiximan Super League 1: Παναιτωλικός-ΟΦΗ 1-1: Όλα έγιναν στο πρώτο ημίχρονο - Δείτε τα γκολ

Αλλοίωση στη Νίκαια πριν την ανατροπή: 2-1 η ΑΕΚ με… MVP τον Σιδηρόπουλο |  in.gr
Αλλοίωση στη Νίκαια πριν την ανατροπή: 2-1 η ΑΕΚ με… MVP τον Σιδηρόπουλο | in.gr

Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ 5-1: Πετούσε… φωτιές από το ημίχρονο και τη  διέλυσε | in.gr
Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ 5-1: Πετούσε… φωτιές από το ημίχρονο και τη διέλυσε | in.gr

Ποδόσφαιρο - Βικιπαίδεια

Sportdog.gr | Στο… πόδι η Λεωφόρος για κόκκινη που δεν βγήκε στον  Γαλανόπουλο - Δείτε το χτύπημα (ΒΙΝΤΕΟ)
Sportdog.gr | Στο… πόδι η Λεωφόρος για κόκκινη που δεν βγήκε στον Γαλανόπουλο - Δείτε το χτύπημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ποδόσφαιρο στην άκρη | in.gr

Ο πρώτος αγώνας της Εθνικής ποδοσφαίρου. Έχασε 9-0 στο α' ημίχρονο και δεν  εμφανίστηκε στο β'. Πώς έφτασε το άθλημα στην Ελλάδα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Ο πρώτος αγώνας της Εθνικής ποδοσφαίρου. Έχασε 9-0 στο α' ημίχρονο και δεν εμφανίστηκε στο β'. Πώς έφτασε το άθλημα στην Ελλάδα - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Sportdog.gr | Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό! Η ΑΕΚ "καθάρισε" τη Λαμία με σεφτέ  από Γκαρσία και Αραούχο (ΒΙΝΤΕΟ)
Sportdog.gr | Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό! Η ΑΕΚ "καθάρισε" τη Λαμία με σεφτέ από Γκαρσία και Αραούχο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πετάει «φωτιές» ο Πιέρος Σωτηρίου - Δύο γκολ και ένα δοκάρι σε...ένα  ημίχρονο! (ΒΙΝΤΕΟ) | Ant1 Live
Πετάει «φωτιές» ο Πιέρος Σωτηρίου - Δύο γκολ και ένα δοκάρι σε...ένα ημίχρονο! (ΒΙΝΤΕΟ) | Ant1 Live

Πόσες αυτοκτονίες να αντέξεις; | SDNA

Η έρευνα που μαρτυρά πως στην Ελλάδα παίζεται μπάλα μόνο για ένα ημίχρονο |  Contra.gr
Η έρευνα που μαρτυρά πως στην Ελλάδα παίζεται μπάλα μόνο για ένα ημίχρονο | Contra.gr