Γενέτειρα Αυτό Twisted σουβατζογλου γρηγορης γυαλια κολυμβησης Γεύμα Απαίτηση μαρτυρία

RunningNews.gr - Ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στο περίπτερο της Hansaplast -  Ενημέρωση
RunningNews.gr - Ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στο περίπτερο της Hansaplast - Ενημέρωση

Γρηγόρης Σουβατζόγλου | Tρίαθλο | Cardiometabolism

Γρηγορης Σουβατζογλου: "Μεχρι τα 18 ο τροπος ζωης μου ήταν αυτονοητος" -  Savoir Ville
Γρηγορης Σουβατζογλου: "Μεχρι τα 18 ο τροπος ζωης μου ήταν αυτονοητος" - Savoir Ville

Σουβατζόγλου – runnfun.gr

Παγκόσμιο πρωτάθλημα Παρά Τριάθλου: Στην 11η θέση Λιγνός και Σουβατζόγλου  στην Ισπανία (pics) - eaom-amea.gr
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Παρά Τριάθλου: Στην 11η θέση Λιγνός και Σουβατζόγλου στην Ισπανία (pics) - eaom-amea.gr

Ντροπή! Φρένο στη συμμετοχή των Λιγνού-Σουβατζόγλου στο Παγκόσμιο  Πρωτάθλημα Παρατριάθλου από… αεροπορική εταιρεία - InKefalonia
Ντροπή! Φρένο στη συμμετοχή των Λιγνού-Σουβατζόγλου στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παρατριάθλου από… αεροπορική εταιρεία - InKefalonia

Ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου πάει... Χαβάη! | Gazzetta

Παγκόσμιο Κύπελλο παρατριάθλου: Στην 4η θέση οι Λιγνός – Σουβατζόγλου!

Γρηγόρης Σουβατζόγλου: «Το κράτος δεν βοηθάει το τρίαθλο να πάει μπροστά» -  Sports - Γενικά | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Γρηγόρης Σουβατζόγλου: «Το κράτος δεν βοηθάει το τρίαθλο να πάει μπροστά» - Sports - Γενικά | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στον τελικό του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος XTERRA -  Newsbeast
Ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στον τελικό του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος XTERRA - Newsbeast

Γρηγόρης Σουβατζόγλου: Το πρώτο μου τρίαθλο το έκανα με… δανεική συμμετοχή  – runnfun.gr
Γρηγόρης Σουβατζόγλου: Το πρώτο μου τρίαθλο το έκανα με… δανεική συμμετοχή – runnfun.gr

Γρηγόρης Σουβατζόγλου: «Tο Τρίαθλο ταιριάζει στην Ελλάδα» - iRun

Το άλλο τρίαθλο του Γρηγόρη Σουβατζόγλου: Σπουδές, δουλειά πρωταθλητισμός –  runnfun.gr
Το άλλο τρίαθλο του Γρηγόρη Σουβατζόγλου: Σπουδές, δουλειά πρωταθλητισμός – runnfun.gr

Πακετάρει για Μπακού - SPORTSFEED

Σουβατζόγλου και Δημάκη Πρωταθλητές Ελλάδας στο Τρίαθλο – RUNSTER

Souvatzoglou Grigorios Triathlete

Γρηγόρης Σουβατζόγλου - Road to Hawaii | Contra.gr

Σουβατζόγλου: Το Epidavros Action είναι μια διαφορετική εμπειρία –  runnfun.gr
Σουβατζόγλου: Το Epidavros Action είναι μια διαφορετική εμπειρία – runnfun.gr

Την 5η θέση κατέκτησε ο Γεράσιμος Λιγνός κ' ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στους  αγώνες παρατρίαθλου της Τουρκίας | kefaloniapress.gr
Την 5η θέση κατέκτησε ο Γεράσιμος Λιγνός κ' ο Γρηγόρης Σουβατζόγλου στους αγώνες παρατρίαθλου της Τουρκίας | kefaloniapress.gr