Ολυμπιακός – Άρης: Το κανάλι και η ώρα του φιλικού

Άρης φιλικά: Προσπάθεια για ένα ακόμη, μπορεί και δύο - Sfina.gr

Άρης: Παίζουν στο φιλικό οι Ρουπ και Φατόρε | Novasports

Άρης: Πρώτο φιλικό σε φόντο μεταγραφικό | Novasports

Άρης: Η ενδεκάδα στο φιλικό με τον Ολυμπιακό είχε... 11 διαφορετικές χώρες  και καθόλου Ελλάδα - iefimerida.gr
Άρης: Η ενδεκάδα στο φιλικό με τον Ολυμπιακό είχε... 11 διαφορετικές χώρες και καθόλου Ελλάδα - iefimerida.gr

Άρης - Ολυμπιακός 2-1: Άρεσαν οι ανανεωμένοι κίτρινοι απέναντι στους  ερυθρόλευκους
Άρης - Ολυμπιακός 2-1: Άρεσαν οι ανανεωμένοι κίτρινοι απέναντι στους ερυθρόλευκους

Άρης: Αλλαγή ώρας στο φιλικό με τη Μακάμπι Χάιφα - Fosonline

Πέμπτη στις 20:30 στο Κλεάνθης Βικελίδης το φιλικό ΑΡΗΣ-Εθνικός» -  AllAboutARIS.gr
Πέμπτη στις 20:30 στο Κλεάνθης Βικελίδης το φιλικό ΑΡΗΣ-Εθνικός» - AllAboutARIS.gr

Άρης: Φιλικό με τη Μακάμπι Χάιφα στις 4 Δεκεμβρίου | in.gr

Άρης: Νίκησε στο πρώτο του φιλικό - Αθλητικός Κόσμος / Αθλητικά Νέα /  Ειδήσεις / Sport
Άρης: Νίκησε στο πρώτο του φιλικό - Αθλητικός Κόσμος / Αθλητικά Νέα / Ειδήσεις / Sport

Ήττα στις λεπτομέρειες για τον Άρη με 4-3 από το Αμβούργο σε φιλικό |  sport365 Καλαμάτα
Ήττα στις λεπτομέρειες για τον Άρη με 4-3 από το Αμβούργο σε φιλικό | sport365 Καλαμάτα

Άρης: Ο Άκης Μάντζιος είδε Σαβέριο και Ζουλ στο φιλικό με την Κ19 | Gazzetta

Πρώτο φιλικό για τον Άρη στη Θεσσαλονίκη - Αντίπαλος η ΤΣΣΚΑ 1948 Σόφιας -  The Opinion
Πρώτο φιλικό για τον Άρη στη Θεσσαλονίκη - Αντίπαλος η ΤΣΣΚΑ 1948 Σόφιας - The Opinion

Άρης: Τα φιλικά παιχνίδια προετοιμασίας | Καλοκαίρι 2023

Ο Άρης ανακοίνωσε φιλικό παιχνίδι με τη Μακάμπι Χάιφα στο Ισραήλ

Sportdog.gr | Έσκασε τώρα! Έκλεισε ακόμα ένα φιλικό ο Άρης - Η ημερομηνία  και η ώρα του αγώνα
Sportdog.gr | Έσκασε τώρα! Έκλεισε ακόμα ένα φιλικό ο Άρης - Η ημερομηνία και η ώρα του αγώνα

Άρης: Εκτός με ίωση ο Κάρλσον και φιλικό με την Κ19

Αρης: Ανακοίνωσε φιλικό με τον Ολυμπιακό την προσεχή Δευτέρα | Gazzetta

Άρης – Γάνδη: Το κανάλι του φιλικού

Η ενδεκάδα του Άρη για το φιλικό! - Sfina.gr

Sportdog.gr | Κέρδισε το πρώτο του φιλικό ο Άρης - Σκόραρε ο Λάζαρος

Άρης: Φιλικό εναντίων της Κ19 με Ζουλ και Σαβέριο - Fosonline

Thes - Αρης: Ηττα από την Μπότεβ (1-0) στο φιλικό στην μνήμη του Τόσκο  Μποζατζίσκι
Thes - Αρης: Ηττα από την Μπότεβ (1-0) στο φιλικό στην μνήμη του Τόσκο Μποζατζίσκι

Άρης: Ήττα στο δεύτερο φιλικό από την Μακάμπι Χάιφα (4-1) - Fosonline

Thes - Αρης: Aύριο (2/7) το φιλικό παιχνίδι στην μνήμη του Τόσκο Μποζατζίσκι

Άρης: Ανακοίνωσε το φιλικό με τον Εθνικό Άχνας | Novasports

Φιλικό καρέ τερμάτων επί του Άρη: Μακεδονικός Κ19 - Άρης Κ19 4-1 - Α.Σ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Φιλικό καρέ τερμάτων επί του Άρη: Μακεδονικός Κ19 - Άρης Κ19 4-1 - Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ